Prosklené stěny

Nový estetický prvek pro vaše bydlení na bázi eurooken – prosklené stěny. Variabilní řešení umožňuje celou stěnu nebo její část posunout, stáhnout jako harmoniku, vyklopit atd.
Prosklené stěny
Jsou novým estetickým prvkem, který zvyšuje standart Vašeho bydlení a udržuje bližší kontakt s přírodou. Nelze opominout také estetický přínos k celkovému vzhledu Vašeho objektu.
Konstrukčně jsou řešeny na bázi euro oken, takže Vám můžeme prosklené stěny dodat v různém tvaru i rozměru. Variabilní řešení umožňuje celou stěnu nebo její část posunout, stáhnout jako harmoniku, vyklopit, otevřít možno použít i mikroventilaci. Existuje obrovská škála nejrůznějších mechanismů, které nám umožní realizovat právě Vaši představu.

MATERIÁL
Stejně jako pro výrobu euro oken a dveří, pro výrobu posuvných stěn používáme materiál borovice, meranti, modřín a dub.

KOVÁNÍ
Celoobvodové kování od světoznámé německé firmy Siegenia umožňuje kombinaci otevírání a vyklápění jedinou klikou do rámu a mikroventilaci. Na všechny viditelné stavební díly kování mohou být nasazeny krytky, v barvě dle požadavku zákazníka.
Používané kování umožňuje také posuv balkonových dveřních křídel do stran nebo jejich tzv. skládání. Bližší informace o kování od firmy Siegenia jsou na www.siegenia.cz

OKAPNICE
Rámová okapnice Bug s přerušeným tepelným mostem, tak že nemůže dojít k přimrzání těsnění. Okna jsou opatřena také křídlovou okapnicí. Obě okapnice jsou s eloxovaného hliníku a dle přání zákazníka ve třech barvách (starobronz, stříbrná, bílá), na přání lze i komaxitování v RAL barvách.

PŘÍČKY A MŘÍŽKY
Příčky a mřížky mohou být kovové vložené mezi skla, sklodělící dřevěné lepené na sklo, dřevěné lepené na sklo. Možno použít i dřevěné lepené na sklo + DUPLEX. 

POVRCHOVÁ ÚPRAVA
Před konečnou povrchovou úpravou je provedeno pečlivé obroušení a impregnace namáčením. Vysoce kvalitní povrchová úprava je zaručena stříkáním barev od německé firmy Sikkens.
Lze si vybrat odstíny dle stupnice RAL.

ZASKLENÍ
Zasklení je provedeno izolačním dvojsklem neboí trojsklem.
Provedení skel dle přání zákazníka (čirá, vzorovaná atd.).

Prosklené stěny