Vchodové dveře

Vchodové Dveře od firmy Harald

Vchodové dveře jsou vizitkou Vašeho domu. Proto se snažíme vyhovět každému zákazníkovi podle jeho přání.
Následující typy vchodových dveří jsou pouze orientační.

Pokud máte svou vlastní představu o podobě vchodových dveří, stačí nám jen předložit jejich nákres, nebo fotografii a neváhejte nás kontaktovat.

Konstrukce vchodových dveří je odvozena od konstrukce Euro oken, která umožňuje vyrobit vchodové dveře, jakéhokoliv rozměru a tvaru. Další předností této konstrukce je vysoká technická úroveň, estetika, nižší tepelná prostupnost a schopnost přizpůsobit se dalším prvkům. Vzhledem k použitým materiálům a kování se jedná o vchodové dveře bezpečnostní.

Stejně jako pro výrobu oken, jsou i pro výrobu dveří v profilu EURO používány dřeviny: borovice, meranti, modřín a dub. Pro výrobu vchodových dveří doporučujeme použití fixního (nenapojovaného) materiálu. Viditelné spoje by mohly narušit celkový pohled na tento prvek. Pokud si ale napojovaný materiál přejete, je možné ho použít.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme a pomůžeme.


Základní typy vchodových dveří viz PDF soubor 

Vchodové dveře - výroba
Hranoly na výrobu Euro dveří jsou lepeny a lisovány z dřevěných lamel, čímž je zaručena tvarová rozměrová stabilita bez ohledu na rozdíl teplot mezi vnitřkem a vnějškem objektu.

Dveřní kování od německé KFV, která používá 3 nebo 5 bodových zavírání. Tříbodové - systém trnů. Pětibodové - rolničky, Wesser - hliníkový práh. 

Zasklení je provedeno dle požadovaného profilu izolačním dvojsklem, nebo trojsklem. Provedení skel dle přání zákazníka (čirá, vzorovaná, tónovaná atd.).
Z důvodů větší bezpečnosti domů montujeme na přání zákazníka bezpečnostní skla CONNEX. Speciální PUR kazety + tloušťka 24, 29, 34 mm s možností okrasné profilace. 

Tak jako u dřevěných oken, i u vchodových dveří je možné použití různých druhů příček.
Před konečnou povrchovou úpravou je provedeno pečlivé obroušení a impregnace namáčením. Vysoce kvalitní povrchová úprava je zaručena stříkáním barev od německé firmy SIKKENS.
Lze si vybrat také odstíny dle stupnice RAL. 

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme a pomůžeme.

Ukázky některých realizovaných vchodových dveří dle návrku zákazníka:
Vchodové dveře s fixním bočním dílemVchodové dveře v profilu EURO dle požadavku zákazníkaVchodové dveře EURO s pevným horním nadsvětlíkemVchodové dveře EURO s vitrážíVchodové dveře EURO

Vchodové dveřeVchodové dveřeVchodové dveřeVchodové dveřeVchodové dveře