Příslušenství

Žaluzie
Horizontální žaluzie
Stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost. Hliníkové žaluzie jsou použitelné prakticky do všech typů oken. 

Vertikální žaluzie
Funkčnost, pohodlnost a upotřebitelnost to jsou nejdůležitější vlastnosti, které rozhodují při nákupu vertikálních žaluzií. Vertikální žaluzie mají dobrou kombinační schopnost funkčnosti s dekorativností.

S vertikálními žaluziemi můžete i místnost s poměrně velkou prosklenou plochou přeměnit v útulný interiér s příjemnou atmosférou, ať již se jedná o obývací pokoj, kuchyň, ložnici či koupelnu.

Také výběr látek našich vertikálních žaluzií je bohatý jak v barvě tak i v kvalitě a umožňuje splnit Vaše požadavky a přání při zařizování bytu, kanceláře nebo i jednací místnosti v podniku.S vertikálními žaluziemi můžete řešit i zastínění atypických prostorů ať už se jedná o trojůhelníkové nebo obloukové tvary.Předností vertikálních žaluzií je jejich nastavení do libovolné polohy lamel a tím regulovatelnost světla v mistnosti. 

Sítě proti hmyzu
Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem eurooken a dveří. Síť je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé barvě a na okně je prakticky neviditelná. Hliníkový rám je vyroben z válcovaného hliníku a povrchově chráněn vypalovacím lakem. Je dodáván v barvě bílé a hnědé, barva imitace dřeva, případně nástřiku dle vzorníku RAL (příplatková výbava) přímo dle barvy Vašich eurooken. Dle přání zákazníka lze zhotovit i protipylová a zesílená síťovina. 

Parapety vnitřní
Parapety nabízíme ve 14 základních dekorech. Díky této široké kolekci, která obsahuje univerzální barvy (bílá, šedá) i imitace kamene a masivu, se dají dobře sladit s interiérem a eurookny Vašeho domova.Základem parapetní desky je nosič, který se vyrábí z 16 mm voděodolné desky. Předností parapetu je, že základní nosná deska je silná 16 mm, ale nos parapetu je zesílen a vyrábí se v síle 25 mm. Tento profil je již řadu let osvědčen a zlepšuje tvarovou stabilitu a tuhost celého výrobku.Povrch parapetní desky tvoří vysoce oděruvzdorný laminát , který se používá běžně na pracovní desky a je dodáván předními výrobci laminátu v Evropě. Laminát je stálobarevný a odolný proti UV záření, běžným domácím chemikáliím, vařící vodě a vysokým teplotám.Na zadní stranu parapetu je lepena nažehlovací hranu. Ze spodní strany je nalisován speciální impregnovaný protitah, který slouží k zabránění vzlínání vlhkosti, a to především v novostavbách.K okenním parapetům nabízíme plastové boční a dilatační krytky s UV stabilizátorem, které dodáváme standardně v osmi barvách.

Parapety vnější

Eloxované parapety jsou vysoce kvalitní a elegantní. Vyrábějí se z hliníku metodou vysokotlaké extruze (tzv. tažený profil). Vyznačují se především vysokou mechanickou odolností a prostorovou tuhostí, která usnadňuje montáž a zaručuje perfektní výsledný vzhled.Přední zaoblená hrana a ideální proporce dotváří architektonický detail každé fasády. Výborně se hodí k dřevěným eurooknům, která jsou opatřena hliníkvou okapnicí ve stejné barvě.Povrch tažených parapetů je proti mechanickému poškození opatřen plastovou folií, která se po montáži odstraní. Venkovní parapety dodáváme v 5 základních barvách. Boční plastové krytky v barvě parapetu

Textilní roletky
popis a typy textilních roletek