Dřevěná okna

Dřevěná eurookna - dřevěná okna
Pryč je doba, kdy panoval názor, že okny uniká 3-5x více tepelné energie než obvodovým zdivem. Dnešní moderní technologie umožnily vyvinout systém dřevěných Eurooken, který i díky použití izolačního dvojskla výrazně snižuje únik tepla do prostoru. Pokud k tomu připočteme ještě solární funkci oken, můžeme se dostat z hlediska tepla i do plusových hodnot.

Eurookna ze dřeva jsou díky svým konstrukčním vlastnostem velmi variabilní – meze se nekladou velikosti ani tvaru. Vše záleží na požadavcích zákazníka. Nesmíme zapomínat ani na estetickou stránku dřevěných eurooken. Podívejte se na naše reference a sami uvidíte.

Při výrobě dřevěných eurooken používáme kvalitní dřevo z borovice, exotické meranti, modřínu nebo dubu. Další materiály a díly potřebné k výrobě eurooken (kování, barvy,…) odebíráme od známých a prověřených firem, se kterými již dlouho spolupracujeme.

Pro bližší informace či nezávaznou poptávku nám napište prostřednictvím webového formuláře nebo kontaktujte naše obchodní zástupce. 

Typy dřevěných oken

Eurookna - profil 68

EUROOKNA - PROFIL 78

Eurookna - profil 92 

Radíme Vám, abyste si, v souladu s celosvětovým trendem, objednávali část oken v každé místnosti pevných (neotvíratelné). Statistiky potvrzují, že všechna okna v místnosti neotevřete na jednou téměř nikdy. Už i proto, že se Vám tím podstatně sníží vnitřní teplota v místnosti.

MATERIÁL
Profily hranolů na výrobu dřevěných eurooken jsou slepeny a lisovány ze tří lamel, čímž je zaručena tvarová rozměrová stabilita bez ohledu na rozdíl teplot mezi vnějškem a vnitřkem objektu.

KOVÁNÍ
Celoobvodové kování od světoznámé německé firmy Siegenia umožňuje kombinaci otevírání a vyklápění jedinou klikou do křídla a mikroventilace. Na všechny viditelné stavební díly kování mohou být nasazeny krytky.
Používané kování umožňuje také posuv balkonových dveřních křídel do stran nebo jejich tzv. skládání. Bližší informace o kování od firmy Siegenia jsou na www.siegenia.cz 

ZASKLENÍ
Zasklení je provedeno izolačním dvojsklem na požádání trojsklem. Provedení skel dle přání zákazníka (čirá, vzorovaná atd.).

OKAPNICE
Rámová okapnice Bug s přerušeným tepelným mostem, tak že nemůže dojít k přimrzání těsnění. Okna jsou opatřena také křídlovou okapnicí. Obě okapnice jsou s eloxovaného hliníku a dle přání zákazníka ve třech barvách (starobronz, stříbrná, bílá).

PŘÍČKY A MŘÍŽKY
Příčky a mřížky mohou být kovové vložené mezi skla, sklodělící dřevěné lepené na sklo.

Možno použít i dřevěné lepené na sklo + DUPLEX.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA
Před konečnou povrchovou úpravou je provedeno pečlivé obroušení a impregnace namáčením. Vysoce kvalitní povrchová úprava je zaručena stříkáním barev od německé firmy GLASURIT. Lze si vybrat odstíny dle stupnice RAL.

Dřevěná oknaDřevěná oknaDřevěná okna