Zimní zahrady

Zimní zahrady jsou novým estetickým prvkem Vašeho domova, kde můžete relaxovat. Svěřte své plány na zimní zahradu firmě Okna Harald, která sbírá zkušenosti v tomto oboru více než 20 let. Zajistíme kompletní práce, od projektu až po realizaci.

U dnešního bydlení se neklade důraz jen na funkčnost. Stále více se dostává do popředí estetika spojená s komfortem. Nejzářnějším příkladem tohoto trendu jsou dozajista zimní zahrady. Je to místo odpočinku, harmonie a duševní pohody, kde můžete pustit z hlavy všechny své starosti.

Pokud si zamýšlíte pořídit zimní zahradu, jste tu správně, čtěte dál. Se stavbami zimních zahrad máme více než 20-tileté zkušenosti. Od té chvíle, kdy nás poprvé oslovíte, již můžete nechat všechno na nás. Podle Vašeho přání, jak by měla zimní zahrada vypadat, zhotovíme výkresovou dokumentaci, dopravíme k Vám stavební materiál a zpravidla do čtyř dnů zimní zahradu postavíme.

 Kontaktujte nás a my Vám zpracujeme nezávaznou nabídku zcela zdarma.

 • Bezplatné poradenství přímo ve Vašem domě - První seznámení je přímo ve Vašem domě a to i nezávazně. Dle Vašich přání a našich zkušeností sestavíme možnou variantu Vaší příští zimní zahrady.
 • Nabídka - Do deseti dnů po předchozí konzultaci od nás obdržíte detailní nabídku s informativním výkresem a přibližnou cenou zimní zahrady.
 • Stavební konzultace - Povedeme Vaše první kroky při zahájení stavby Vaší zimní zahrady. Dle Vašeho přání zakreslíme Váš objekt a zhotovíme pohledový výkres stávajícího domu včetně zimní zahrady.
 • Odpovědnost při výkresovém zpracování - Dle Vašeho přání zhotovíme výkresovou dokumentaci základů Vaší budoucí zimní zahrady a připojení k Vašemu domu.
 • Termínování - V průběhu 7-8 týdnů po konečném a přesném zaměření očekávejte první dodávku Vaší zimní zahrady s následnou montáží.
 • Montáž zimní zahrady - Dopravení dílů zimní zahrady z výrobní firmy Okna Harald zajistíme ve velmi krátké době. Následující montáž provedeme také v co nejkratší době - 3-4 dnů.
 • Štíhlá a pevná nosníková konstrukce - Každá zimní zahrada vyžaduje statický výpočet hlavního nosného trámu, který je nutný bezpodmínečně dodržet pro další utváření konstrukce zimní zahrady.
 • Možnosti konstruktivní varianty - Naše úplně volná třírozměrná dimense nám umožňuje konstrukčně měnit varianty zimní zahrady.
 • 20 let zkušeností se stavbami zimních zahrad - Už při profilování Vašeho návrhu a vědomosti naší firmy zohledňujeme polohu a tvar, který požadujete. Naše firma Vám ráda poradí.
 • Souběžná spolupráce - Už při zahájení stavby základů se kontaktujte s naší firmou, abychom souběžně zahájili výrobu Vaší zahrady.
 • Konstrukce - Rozhodnutí o způsobu spojení všech elementů zaručuje dlouhodobou stabilitu celkové konstrukce. Nepěkné škrábance a mezery při kolmém spojení trámků jsou odstraněny.
 • Frézované čepové osazení - Třístranně osazené čepy, které jsou frézovány ve speciálních přípravcích, garantují dlouhodobost i optickou estetiku i při příčných řezech trámů.
 • Těsnost střechy - Těsnost střechy je jeden z nejdůležitějších bodů Vaší zimní zahrady. Klademe na ni 100% důraz. Neméně důležitým bodem je obvod kondensátů z vnitřní strany skel. Tyto aspekty jsme vyřešili lepením skel na butylové pásky, hliníkové základní profily a použitím ATPK těsnění, které zahraňuje silným povětrnostním vlivům. Tyto profily jsou rovněž v různých barevných odstínech (RAL).
 • Okna z vlastní produkce - Hlavní částí zimní zahrady jsou okenní plochy a kování, které lze optimálně sladit s okenními rámy a celkovou konstrukcí.
Zimní zahradyZimní zahradyZimní zahradyZimní zahrady