Eurookna - profil 68

Dřevěná okna - Eurookna - profil 68

Je odborně prokázáno, že dříve použivanými okny uniká do prostoru 3-5x více tepelné energie než například obvodovým zdivem.
A právě Eurookna svou moderní konstrukcí snižují únik tepla.
Dalšími výhodami Euro oken jsou jejich vynikající estetické vlastnosti, vysoká technická úroveň a možnost vyrobit okno, nebo dveře téměř jakéhokoliv tvaru a rozměru.


TYPY OKEN

Dle Vašeho požadavku zhotovíme takové výrobky, které budou splňovat veškeré Vaše nároky. Stačí jen kontaktovat naši kancelář v Sobotíně. Naši odborníci Vám jistě velmi rádi poradí a poskytnou požadované informace o dřevěnýh oknech.

MATERIÁL

Profily hranolů na výrobu Eurooken jsou slepeny a lisovány ze smrkových nebo borových lamel, čímž je zaručena tvarová rozměrová stabilita bez ohledu na rozdíl teplot mezi vnějškem a vnitřkem objektu.
75 % zákazníků volí pro výrobu svých nových eurooken dřevinu meranti. Jedná se o tropickou dřevinu s vysokou odolností a pevností. Na základě Vašich požadavků vyrobíme dřevěná okna dubová, nebo z jiných nestandartních materiálů.
Nyní novinka! Hranol lepený z meranti i ze smrku, či borovice. Dřevina meranti má výborné vlastnosti. Díky její pórovitosti má lepší přilnavost barvy a je velmi dobře odolná vůči vnější vlhkosti. Využijte proto možnost použití kombinovaného hranolu. Vaše okna, dveře, zimní zahrada to jistě ocení a Vy budete jistě velmi mile překvapeni.

KOVÁNÍ

Celoobvodové kování od světoznámé německé firmy Siegenia umožňuje kombinaci otevírání a vyklápění jedinou klikou do křídla a mikroventilace. Na všechny viditelné stavební díly kování mohou být nasazeny krytky v barvě použitých klik.
Ve standartu nabízíme také pojistky proti chybné manipulaci.
Používané kování umožňuje také posuv balkonových dveřních křídel do stran nebo jejich tzv. skládání. Bližší informace o kování od firmy Siegenia jsou na www.siegenia.cz.

ZASKLENÍ

Zasklení je eurooken v profilu EURO 68 provedeno izolačním dvojsklem Ug= 1,1. Ve standartu používáme nerezový rámeček, který snižuje vodivost a tím zabraňuje rošení skel. Provedení skel dle přání zákazníka (ornamentní skla, bezpečností skla apod.)
Ve standartu nabízíme nerezový rámeček, nebo nebo tepelný rámeček Chromatech Ultra či Swisspacer Ultimate.

OKAPNICE

Rámová okapnice Bug s přerušeným tepelným mostem, tak že nemůže dojít k přimrzání těsnění. Kulatý profil okapnice zajistí dokonalý odtok vody na vnější parapet a Vy se tak nemusíte bát vzlínání vlhkosti do výrobku.
Okna jsou opatřena také křídlovou okapnicí. Obě okapnice jsou s eloxovaného hliníku a dle přání zákazníka (starobronz, stříbrná, bílá, nebo nástřik dle vzorníku RAL). Na přání lze i vyrobyt krytky okapnic z masivu.

PŘÍČKY A MŘÍŽKY

Příčky a mřížky mohou být kovové vložené mezi skla, sklodělící dřevěné lepené na sklo.
Možno použít i dřevěné lepené na sklo + DUPLEX. Oblíbená je i varianta snímatelných příček, které je možno při údržbě oken odstranit a pak opětovně bez velkého úsilí osadit.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Před konečnou povrchovou úpravou je provedeno pečlivé obroušení a trojitá impregnace namáčením. Vysoce kvalitní povrchová úprava je zaručena stříkáním barev od firmy SIKKENS. Lze si vybrat také odstíny dle stupnice RAL.

Eurookna - profil 68