OKNA HARALD spol. s r.o. - okna - dveře - zimní zahrady

788 16 Sobotín 81, tel.: +420 583 237 124, fax: +420 583 237 434


Dřevěná eurookna

Výroba a montáž dřevěných eurooken, kastlových oken, vchodových dveří, zimních zahrad, prosklěných stěn včetně doplňků jako žaluzie, parapety a sítě proti hmyzu

NOVINKY

 

Nový estetický prvek pro vaše bydlení na bázi eurooken – prosklené stěny. Variabilní řešení umožňuje celou stěnu nebo její část posunout, stáhnout jako harmoniku, vyklopit atd.

Prosklené stěny

Jsou novým estetickým prvkem, který zvyšuje standart Vašeho bydlení a udržuje bližší kontakt s přírodou. Nelze opominout také estetický přínos k celkovému vzhledu Vašeho objektu.
Konstrukčně jsou řešeny na bázi euro oken, takže Vám můžeme prosklené stěny dodat v různém tvaru i rozměru. Variabilní řešení umožňuje celou stěnu nebo její část posunout, stáhnout jako harmoniku, vyklopit, otevřít možno použít i mikroventilaci. Existuje obrovská škála nejrůznějších mechanismů, které nám umožní realizovat právě Vaši představu.
 

MATERIÁL 

Stejně jako pro  výrobu euro oken a dveří, pro výrobu posuvných stěn používáme smrkovou, borovou, nebo lamelu meranti. 

KOVÁNÍ

Celoobvodové kování od světoznámé německé firmy Siegenia umožňuje kombinaci otevírání a vyklápění jedinou klikou do rámu a mikroventilaci. Na všechny viditelné stavební díly kování mohou být nasazeny krytky, v barvě dle požadavku zákazníka.
Používané kování umožňuje také posuv balkonových dveřních křídel do stran nebo jejich tzv. skládání. Bližší informace o kování od firmy Siegenia jsou na www.siegenia.cz.

 

OKAPNICE  

Rámová okapnice Bug s přerušeným tepelným mostem, tak že nemůže dojít k přimrzání těsnění. Okna jsou opatřena také křídlovou okapnicí. Obě okapnice jsou s eloxovaného hliníku a dle přání zákazníka ve třech barvách (starobronz, stříbrná, bílá).
 

 

PŘÍČKY A MŘÍŽKY  

Příčky a mřížky mohou být kovové vložené mezi skla, sklodělící dřevěné lepené na sklo, dřevěné lepené na sklo. Možno použít i dřevěné lepené na sklo + DUPLEX.

 

POVRCHOVÁ ÚPRAVA 

Před konečnou povrchovou úpravou je provedeno pečlivé obroušení a impregnace namáčením. Vysoce kvalitní povrchová úprava je zaručena stříkáním barev od německé firmy Glasurit.
Lze si vybrat odstíny dle stupnice RAL.

 

 

ZASKLENÍ

Zasklení je provedeno izolačním dvojsklem 4-16-4 na požádání trojsklem. Koeficient prostupu tepla U= 1,1 - 0,5 Wm-2K-1
Provedení skel dle přání zákazníka (čirá, vzorovaná atd.).

 

 

 

Kontaktní informace

OKNA HARALD spol. s r.o.

Sobotín 81, 788 16

IČ: 25374834

mobil: +420 736 766 906
tel.: +420 583 237 124
e-mail: info@oknaharald.cz

Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Partneři: Dřevěná okna - 
Doporucujeme: Nabízíme vám montáž a servis plastových, plastohliníkových i dřevohliníkových oken Internorm, ale také vchodové dveře nebo okna se zabudovanou žaluzií.