OKNA HARALD spol. s r.o. - okna - dveře - zimní zahrady

788 16 Sobotín 81, tel.: +420 583 237 124, fax: +420 583 237 434


Dřevěná eurookna

Výroba a montáž dřevěných eurooken, kastlových oken, vchodových dveří, zimních zahrad, prosklěných stěn včetně doplňků jako žaluzie, parapety a sítě proti hmyzu

NOVINKY

Hledáme nové zastoupení v Olomouci. Kontaktujte nás prosím na tel.: 736 766 906

Firma Okna Harald vyrábí, montuje a dodává kastlová a špaletová okna, dřevěná eurookna, zimní zahrady, prosklené stěny a další výrobky z masivu.

Dřevěná eurookna - dřevěná okna

Pryč je doba, kdy panoval názor, že okny uniká 3-5x více tepelné energie než obvodovým zdivem. Dnešní moderní technologie umožnily vyvinout systém dřevěných Eurooken, který i díky použití izolačního dvojskla výrazně snižuje únik tepla do prostoru. Pokud k tomu připočteme ještě solární funkci oken, můžeme se dostat z hlediska tepla i do plusových hodnot.

Eurookna ze dřeva jsou díky svým konstrukčním vlastnostem velmi variabilní – meze se nekladou velikosti ani tvaru. Vše záleží na požadavcích zákazníka. Nesmíme zapomínat ani na estetickou stránku dřevěných eurooken. Podívejte se na naše reference a sami uvidíte.

Při výrobě  dřevěných eurooken používáme kvalitní dřevo ze smrku, borovice a exotické meranti. Další materiály a díly potřebné k výrobě eurooken (kování, barvy,…) odebíráme od známých a prověřených firem, se kterými již dlouho spolupracujeme.

Pro bližší informace či nezávaznou poptávku nám napište prostřednictvím webového formuláře nebo kontaktujte naše obchodní zástupce.

  

Typy dřevěných oken

Radíme Vám, abyste si, v souladu s celosvětovým trendem, objednávali část oken v každé místnosti pevných (neotvíratelné). Statistiky potvrzují, že všechna okna v místnosti neotevřete na jednou téměř nikdy. Už i proto, že se Vám tím podstatně sníží vnitřní teplota v místnosti.

MATERIÁL

Profily hranolů na výrobudřevěných Eurooken jsou slepeny a lisovány ze tří smrkových nebo borových lamel, čímž je zaručena tvarová rozměrová stabilita bez ohledu na rozdíl teplot mezi vnějškem a vnitřkem objektu.
Na zvláštní přání použijeme hranoly z dovážené exotické dřeviny meranti .

KOVÁNÍ

Celoobvodové kování od světoznámé německé firmy Siegenia umožňuje kombinaci otevírání a vyklápění jedinou klikou do křídla a mikroventilace. Na všechny viditelné stavební díly kování mohou být nasazeny krytky.
Používané kování umožňuje také posuv balkonových dveřních křídel do stran nebo jejich tzv. skládání. Bližší informace o kování od firmy Siegenia jsou na www.siegenia.cz.

ZASKLENÍ

Zasklení je provedeno izolačním dvojsklem 4-16-4 na požádání trojsklem. Koeficient prostupu tepla 2,85-1,1 W.m2. Provedení skel dle přání zákazníka (čirá, vzorovaná atd.).

OKAPNICE

Rámová okapnice Bug s přerušeným tepelným mostem, tak že nemůže dojít k přimrzání těsnění. Okna jsou opatřena také křídlovou okapnicí. Obě okapnice jsou s eloxovaného hliníku a dle přání zákazníka ve třech barvách (starobronz, stříbrná, bílá).

PŘÍČKY A MŘÍŽKY

Příčky a mřížky mohou být kovové vložené mezi skla, sklodělící dřevěné lepené na sklo. 

Možno použít i dřevěné lepené na sklo + DUPLEX.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Před konečnou povrchovou úpravou je provedeno pečlivé obroušení a impregnace namáčením. Vysoce kvalitní povrchová úprava je zaručena stříkáním barev od německé firmy GLASURIT. Lze si vybrat odstíny dle stupnice RAL.

Kontaktní informace

OKNA HARALD spol. s r.o.

Sobotín 81, 788 16

IČ: 25374834

mobil: +420 736 766 906
tel.: +420 583 237 124
e-mail: info@oknaharald.cz

Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Partneři: Dřevěná okna - 
Doporucujeme: Nabízíme vám montáž a servis plastových, plastohliníkových i dřevohliníkových oken Internorm, ale také vchodové dveře nebo okna se zabudovanou žaluzií.