OKNA HARALD spol. s r.o. - okna - dveře - zimní zahrady

788 16 Sobotín 81, tel.: +420 583 237 124, fax: +420 583 237 434


Okna HARALD - okna, dveře, prosklené stěny, zimní zahradyy

Firma Harald vám vyrobí vchodové dveře na přání, které budou skvělou vizitkou vašeho domu, navíc získáte dveře se bezvadnými tepelně-izolačními, estetickými a konstrukčními vlastnostmi.

Vchodové dveře

Dveře

Vchodové dveře jsou vizitkou Vašeho domu. Proto se snažíme vyhovět každému zákazníkovi podle jeho přání. 
Následující typy vchodových dveří jsou pouze orientační.

Pokud máte svou vlastní představu o podobě vchodových dveří, stačí nám jen předložit jejich nákres, nebo fotografii a neváhejte nás kontaktovat.

Konstrukce vchodových dveří je odvozena od konstrukce Euro oken, která umožňuje vyrobit vchodové dveře, jakéhokoliv rozměru a tvaru. Další předností této konstrukce je vysoká technická úroveň, estetika, nižší tepelná prostupnost a schopnost přizpůsobit se dalším prvkům. Vzhledem k použitým materiálům a kování se jedná o vchodové dveře bezpečnostní.
 

Stejně jako pro výrobu oken, jsou i pro výrobu dveří v profilu EURO používány tři základní dřeviny: Smrk, borovice a meranti. Pro výrobu vchodových dveří doporučujeme použití fixního (nenapojovaného) materiálu. Viditelné spoje by mohly narušit celkový pohled na tento prvek. Pokud si ale napojovaný materiál přejete, je možné ho použít.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme a pomůžeme.


Základní typy vchodových dveří:

 

HARALD 001 HARALD 002 HARALD 003 HARALD 004 HARALD 005 HARALD 006 HARALD 007
             
HARALD 008 HARALD 009 HARALD 010 HARALD 011 HARALD 012 HARALD 0013 HARALD 014
             
HARALD 015 HARALD 016 HARALD 017 HARALD 018 HARALD 019 HARALD 020 HARALD 021
             
HARALD 022 HARALD 023 HARALD 024 HARALD 025 HARALD 026 HARALD 027 HARALD 028 

Vchodové dveře - výroba

Hranoly na výrobu Euro dveří jsou lepeny a lisovány z dřevěných lamel, čímž je zaručena tvarová rozměrová stabilita bez ohledu na rozdíl teplot mezi vnitřkem a vnějškem objektu.
 

Dveřní kování od německé KFV, která používá 3 nebo 5 bodových zavírání. Tříbodové - systém trnů. Pětibodové - rolničky, Wesser 52 - hliníkový práh.

 

Zasklení je provedeno dle požadovaného profilu izolačním dvojsklem, nebo trojsklem. Koeficient prostupu tepla 1,6  -  1,1 W.m2. Provedení skel dle přání zákazníka (čirá, vzorovaná, tónovaná atd.).
Z důvodů větší bezpečnosti domů montujeme na přání zákazníka bezpečnostní skla CONNEX. Speciální PUR kazety + tloušťka 24, 29, 34 mm s možností okrasné profilace.

 

Tak jako u dřevěných oken, i u vchodových dveří je možné použití různých druhů příček. 
Před konečnou povrchovou úpravou je provedeno pečlivé obroušení a impregnace namáčením. Vysoce kvalitní povrchová úprava je zaručena stříkáním barev od německé firmy SIKKENS.
Lze si vybrat také odstíny dle stupnice RAL.

 

Ukázky některých realizovaných vchodových dveří dle návrku zákazníka:
Vchodové dveře s fixním bočním dílemVchodové dveře v profilu EURO dle požadavku zákazníkaVchodové dveře EURO s pevným horním nadsvětlíkemVchodové dveře EURO s vitrážíVchodové dveře EURO


Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme a pomůžeme.

 

Nové zastoupení v Olomouci

 Miroslav Volšička

 SAPELI CENTRUM OLOMOUC
 Přerovská 54/a
 779 00 Olomouc

  tel.: 728 466 572

  e-mail.: volsicka@bvarrangement.cz

Na tomto místě můžete konzultovat své požadavky, nechat si zpracovat cenovou nabídku a také zakoupit prostředky k ošetření Vašich eurooken.

 

Novinka - kombinovaný eurohranol

 

Toužíte po kvalitních eurooknech, krásném vzhledu a výborných vlastnostech dřeviny meranti, ale je pro Vás cenově nepřijatelná? Využíjte naší novinky! Jedná se hranol, který je lepený ze smrkové a meranti lamely. Kontaktujte naše obchodní oddělení  nechte si zpracovat bezplatnou cenovou nabídku.

 

Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
Partneři: Dřevěná okna - 
Doporucujeme: Technika proti pádu -  Školící středisko -  Stavební práce Praha -  Kancelářské židle -  Žaluzie a rolety -  Výrobky z plastů -   -   - 
Doporucujeme: Nabízíme vám montáž a servis plastových, plastohliníkových i dřevohliníkových oken Internorm, ale také vchodové dveře nebo okna se zabudovanou žaluzií.