OKNA HARALD spol. s r.o. - okna - dveře - zimní zahrady

788 16 Sobotín 81, tel.: +420 583 237 124, fax: +420 583 237 434


Okna HARALD - okna, dveře, prosklené stěny, zimní zahradyy

Historie

Vážení přátelé,

oslovuje Vás úspěšně prosperující firma s dlouholetou tradicí výroby EURO oken, dveří, zimních zahrad a různých dřevěných atypů, vyrobených dle požadavků zákazníka. Pro Vaši úplnou informovanost uvádíme, že se jedná o českoněmeckou firmu, která klade důraz na kvalitu a nízké ceny. Pracuje s technologií a montážními materiály (těsnění, kování, dřevina, sklo, ap.), které se dlouhodobě osvědčily na náročném německém trhu, kam také firma 20% své produkce dodává. Jsme přesvědčeni, že i naše ceny patří k nejnižším na českém trhu při dodržení vysoké kvality.

Kvalita našich výrobků je pro nás absolutní prioritou a je potvrzena atesty státní zkušebny, která vydala certifikát na:

Stavební Technické Osvědčení na eurookna 68  ZSTV-06-104 
Stavební Technické Osvědčení na eurookna 78  ZSTV-06-105
Stavební Technické Osvědčení na vchodové dveře 68  ZSTV-06-075


Trvale dosahovaná vysoká kvalita nám rovněž umožňuje poskytovat na naše výrobky záruku 60 měsíců. Naše běžná dodací lhůta pro RD je 1 měsíc od podepsání závazné objednávky u větších akcí dle dohody.

Bližší informace o výrobním programu firmy, zjistíte na dalších stránkách. Zdá-li se Vám naše nabídka z jakéhokoli důvodu neuspokojivá, neváhejte prosím a obraťte se na nás osobně, e-mailem či telefonicky. Vynasnažíme se udělat vše pro to, abyste mohli ocenit kvalitu výrobků firmy OKNA HARALD spol. s r.o.

 

Na případnou spolupráci se těší obchodní oddělení.

Nové zastoupení v Olomouci

Hledáme nové zastoupení v Olomouci. Kontaktujte nás prosím na tel.: 736 766 906

 

Novinka - kombinovaný eurohranol

 

Toužíte po kvalitních eurooknech, krásném vzhledu a výborných vlastnostech dřeviny meranti, ale je pro Vás cenově nepřijatelná? Využíjte naší novinky! Jedná se hranol, který je lepený ze smrkové a meranti lamely. Kontaktujte naše obchodní oddělení  nechte si zpracovat bezplatnou cenovou nabídku.

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Partneři: Dřevěná okna - 
Doporucujeme: Kancelářské židle -  Žaluzie a rolety -  Výrobky z plastů -  Školící středisko -  Stavební práce Praha -  Technika proti pádu -   -   - 
Doporucujeme: Nabízíme vám montáž a servis plastových, plastohliníkových i dřevohliníkových oken Internorm, ale také vchodové dveře nebo okna se zabudovanou žaluzií.