OKNA HARALD spol. s r.o. - okna - dveře - zimní zahrady

788 16 Sobotín 81, tel.: +420 583 237 124, fax: +420 583 237 434


Okna HARALD - okna, dveře, prosklené stěny, zimní zahradyy

Vybíráte okna? Pak přemýšlejte o jejich tepelně-izolačních vlastnostech a odolnosti vůči klimatickým vlivům. Eurookna vycházejí v testech jako nejlepší řešení. Přírodní materiál lépe reaguje při změnách teplot a vlhkosti. Získejte více informací.

Odborníci doporučují Eurookna

Důvod je prostý. Jejich tepelně-izolační vlastnosti dosahují vynikajících výsledků. Zároveň je třeba vyzdvihnout jejich odolnost vůči deformaci, ze které pramení trvalá těsnost a spolehlivá funkčnost. Pokud zvolíte dřevěná Eurookna, získáte dokonalou kvalitu, kterou volí sami výrobci oken. Stačí si jen vybrat profil.

Výhody Eurooken oproti plastovým oknům:

 • lépe drží tvar bez ohledu na klimatické vlivy
 • spolehlivější tepelně-izolační vlastnosti
 • přirozený vzhled

Jak je možné, že Eurookna lépe drží tvar?

Jsou vyrobena z borových či smrkových hranolů, které jsou lisovány z jednotlivých lamel. Tím je zaručena tvarová stálost. Dříve vyráběná špaletová okna byla vyrobena z jednoho kusu dřeva, což způsobovalo znatelnější deformaci – okna pak hůře těsnila a mohly nastat problémy při jejich zavírání. Zabraňte úniku tepla a vyberte si Eurookna.

Nebojte se velkých oken

Uniká teplo velkými okny více? Pokud vyberete správný profil a izolační trojsklo, tak nikoliv. Velká okna přinesou do vašeho domova více světla a stylu. Eurookna s profilem 78 uspokojí i ty nejnáročnější požadavky. Lisované dřevěné hranoly se dokonale hodí také pro stavby zimních zahrad. Získejte více informací, poradíme vám přímo u vás doma.

 • Eurookna
 • prosklené stěny
 • vchodové dveře
 • zimní zahrady

Kvalitu najdete u firmy Okna Harald

Spojení české zručnosti a německé preciznosti vám přinese spolehlivou kvalitu a vysoce konkurenceschopnou cenu. Kvalita je zaručena nadstandardní 60měsíční záruční dobou. Tu můžeme poskytnout díky dlouholetým zkušenostem v oboru výroby Eurooken, vchodových dveří i zimních zahrad. Kontaktujte nás a získáte:

 • bezplatné odborné poradenství přímo u vás
 • konkrétní cenovou nabídku bez skrytých investic
 • profesionální instalaci vybraného produktu
 • kvalitu pojištěnou 60měsíční záruční dobou

Nejlépe se přesvědčíte tím, že se s námi spojíte – udělejte to právě teď.
 

Nové zastoupení v Olomouci

 Miroslav Volšička

 SAPELI CENTRUM OLOMOUC
 Přerovská 54/a
 779 00 Olomouc

  tel.: 728 466 572

  e-mail.: volsicka@bvarrangement.cz

Na tomto místě můžete konzultovat své požadavky, nechat si zpracovat cenovou nabídku a také zakoupit prostředky k ošetření Vašich eurooken.

 

Novinka - kombinovaný eurohranol

 

Toužíte po kvalitních eurooknech, krásném vzhledu a výborných vlastnostech dřeviny meranti, ale je pro Vás cenově nepřijatelná? Využíjte naší novinky! Jedná se hranol, který je lepený ze smrkové a meranti lamely. Kontaktujte naše obchodní oddělení  nechte si zpracovat bezplatnou cenovou nabídku.

 

Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
Partneři: Dřevěná okna - 
Doporucujeme: Stavební práce Praha -  Technika proti pádu -  Školící středisko -  Kancelářské židle -  Žaluzie a rolety -  Výrobky z plastů -   -   - 
Doporucujeme: Nabízíme vám montáž a servis plastových, plastohliníkových i dřevohliníkových oken Internorm, ale také vchodové dveře nebo okna se zabudovanou žaluzií.